O PROJEKTE

Náš príbeh

Primárnym cieľom našej kampane je edukovať a informovať verejnosť o dôležitosti prevencie pred HPV vírusom. Veríme, že sa nám spoločne podarí čo najlepšie informovať nielen širokú verejnosť ale „rozvírime hladinu“ v špecializovaných ambulanciách pre intenzívnejšiu komunikáciu o HPV k pacientom a ich rodičom. Rozhodnutie pomáhať viac však prišlo ruka v ruke s nápadom vytvoriť originálny slovenský produkt, ktorý bude pomáhať aj finančne.

Ako viete pomôcť aj vy?

Kúpou dizajnovej gumičky #madeinslovakia podporujete Ligu proti rakovine, kde pomáhajú onkologickým pacientom v tých najťažších životných bojoch. Celých 100 % zo zisku z predaja gumičiek posielame organizácii Liga proti rakovine. Nosením gumičky tiež vzdávate hold zdravotníkom, ktorým záleži na informovanosti pacientov v intímnych témach.

Gumičky sú navrhnuté aj vyrobené #madeinslovakia a sú vhodným doplnkom pre všetky typy vlasov a tiež veľmi vhodné na nosenie na ruke ako vkusný doplnok k vášmu outfitu – variáciám a kreativite sa medze nekladú!✨
Hlavným pozitívom kúpy je však stále pomoc tým, ktorí zvádzajú ten najťažší boj so zdravím.

Nosením gumičky tiež vzdávate hold zdravotníkom, ktorým záleží na informovanosti pacientov aj v intímnych a často nepríjemných témach.

Gumička je vyrobená a naskladnená v limitovanom počte 1000 kusov a odosielame ju po kúpe na eshope nášho webu, zabalenú do recyklovateľných materiálov.

Šírte s nami ďalej dôležitú myšlienku a označujte svoje fotky hashtagom #sgumickoualebo #pomahamesgumickou, prípadne inšpirujte aj ostatných rôznymi spôsobmi nosenia. Rýchlym zdieľaním viete tiež podporiť túto dôležitú myšlienku a dáte tak vedieť ďalej o našich dobročinných aktivitách. 💗
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať! 

Projekt vznikol
v spolupráci:

BENU-logo
Nákupný košík